מלונות בתאילנד

מה צריך לדעת

מתכננים חופשה בתאילנד ומחפשים מלונות בתאילנד? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, לעזור לכם לבחור נכון. בתאילנד יש מבחר ענק של מלונות בתאילנד, נציגינו עוברים יעד יעד ומלון מלון באופן קבוע ברחבי תאילנד כדי לבחור מלונות בתאילנד שהכי מתאימים שיהפכו את החופשה שלכם בתאילנד למושלמת וכמובן בהתחייבות למחירים הכי זולים.

בחירת מלונות בתאילנד זהו בעצם השלב השני בתכנון חופשה בתאילנד לאחר רכישת כרטיס טיסה, אך הוא השלב הכי חשוב, הרי שרמת המלון, איכותו והתאמתו אליכם תקבע בסופו של דבר עם נהנתם או לא. בין אם אתם מגיעים לבד, כזוג או משפחה בתאילנד, נידע להתאים לכם את המלון המושלם, בתקציב הנכון עם תמורה מלאה לכספכם ובמיקום שהכי מתאים לכם.

מלונות מומלצים בתאילנד

לפניכם רשימת יעדים מובילים עם מלונות מומלצים בתאילנד, מוזמנים להעיף מבט להשאיר פרטים בעמוד המלון שאהבתם, לאחר מכן נציג מטעמנו יצור עמכם קשר ויעשה סינון לפי הרכב, תקציב וציפיות, הוא ידע להתאים לכם את המלון המושלם בתאילנד. בשלב הבא ביחד אתכם לאחד בחירת מלון נרד לרזולוציות של חדרים, מיקומים, נופים ואפילו סוגי מיטות. כל זה על מנת להתאים לכם את המלונות לחופשה בתאילנד.

מלונות בתאילנד – מה צריך לדעת

תאילנד היא מעצמה תיירותית ו"בירת המלונות העולמית". ניתן למצוא כאן ריזורטים בכל הסגנונות ובכל הרמות שרק תרצו, מלונות על המים לזוגות, מלונות עם מגלשות למשפחות, מלונות מרכזיים לצעירים, מלונות בקרבת בית חב"ד לשומרי מסורת ומלונות יוקרה למפונקים שבינינו. כמובן שבכל בית מלון בתאילנד יתייחסו אליכם כמו מלאכים, החל מה"סוואדיקה" המסורתי בלובי, דרך הארוחת בוקר המפנקת ומלאת האפשרויות ועד לאננס שיגישו לכם בבריכה.

פרמטרים לבחירת מלונות בתאילנד

תזכרו שבתאילנד יש מבחר ענק של מלונות בתאילנד ולא כל מה שמתאים לאחר מתאים גם לכם. יש 3 פרמטרים שאתם חייבים לקחת בחשבון:
הרכב הנוסעים – להתאים את המלון לפי הרכב, אם אתם משפחה עם ילדים, כנראה שלא תרצו לשהות במלון עם מסיבות בתאילנד.
מיקום המלון – מיקום המלון הוא פרמטר חשוב מאוד, תחשבו לרגע מה יותר מתאים לכם: מלון במרכז הומה אדם, או מלון מבודד עם אווירה טרופית תאילנדית אמיתית או אולי משהו באמצע, בין לבין.
תקציב – זהו פרמטר קצת בעייתי, הרי שתמיד אנחנו רוצים להתפנק יותר ואז חורגים מהתקציב, חשוב לקחת תקציב כללי שאתם מוכנים להשקיע על מלונות ואז לשחק איתו, ביעד אחד לשלם פחות מהתקציב וביעד אחר שבו אתם רוצים להתפנק להשלים את החיסכון מהיעד הקודם.
זכרו כי חופשה בתאילנד היא חוויה של פעם בכמה שנים, לכן חריגה של 10%-20% מהתקציב היא בהחלט לא נוראית.

עכשיו שאתם יודעים לבחור מלוונת בתאילנד מוזמנים להיכנס לאחד מהיעדים ולבחור מלונות מומלצים לחופשה בתאילנד מהרשימה שלנו.

קרא עוד
מלונות בתאילנד
מבחר מלונות מומלצים בתאילנד

מלונות בדרום תאילנד

מבחר מלונות מומלצים בדרום תאילנד

מלונות בצפון תאילנד

מבחר מלונות מומלצים בצפון תאילנד

מלונות במרכז תאילנד

מבחר מלונות מומלצים במרכז תאילנד