מלונות בקוסמוי

בואו לבחור מלונות בקוסמוי מהמבחר הרב שאנו מציעים, האי קוסמוי, האהוב כל כך על ידי התיירים הישראלים מציע שלל של אפשרויות לינה בכל רחבי האי, החל ממלונות 3 כוכבים ועד ריזורטים מפוארים בדרגת 5 כוכבים. בקוסמוי תמצאו מלונות מכל הרשתות המובילות בעולם, לכל מטרה ובכל מחיר. הקסם של האי הוא שרוב המלונות בקוסמוי ממוקמים ממש על החוף, וכך תוכלו לנפוש בריזורט "על הים" בתקציב שבו תבחרו. כמובן שהצוות שלנו מבקר באי על בסיס שבועי, ובודק מלונות המומלצים בקוסמוי, כדי שאתם תהנו מאיכות ותקבלו תמורה מלאה לכספכם.

מלונות מומלצים בקוסמוי

באי קוסמוי תמצאו מלונות מומלצים רבים, הכל שאלה של מיקום ותקציב. המלונות בקוסמוי פזורים לאורך כל האי, אך הריכוז הגדול של המלונות בקוסמוי נמצא בחוף צ'אוונג – מעוז חיי הלילה של האי. לאורך כל החוף פזורים מלונות רבים, בכל הרמות ולכל סוגי המטיילים – משפחות, זוגות או צעירים.
ריכוז נוסף של מלונות תמצאו לאורך חוף בופוט הפופולרי על ידי תיירים מאירופה ואוסטרליה. לאורך החוף פזורים ריזורטים מומלצים בעיקר למשפחות וזוגות, מלון בנדרה סמוי ומלון הנסר סמוי הם הפופולריים בצד זה של האי, ואנו ממליצים לכם להעיף עליהם מבט.
אם אתם בעניין של ריזורטים מיוחדים וחופים טרופים, תוכלו לבדוק מלונות בחוף צ'ונגמון האותנטי, ולהנות מריזורט מבודד אך יוקרתי ומפנק כדוגמת הריץ קרלטון.

להלן המלונות המומלצים בקוסמוי שעברו בדיקה יסודית של הצוות שלנו בתאילנד, מה שנשאר לכם הוא להתרשם ולסמן את המלונות שמצאו חן בעיניכם. לאחר מכן נציג מטעמנו ישמח לתת לכם את כל המידע על המלונות בקוסמוי ולהתאים לכם מלון מושלם, כמובן בהתחייבות למחירים הזולים ביותר.

קרא עוד
מלונות בקוסמוי
מבחר מלונות מומלצים בקוסמוי

מלונות בקוסמוי

מבחר מלונות מומלצים בקוסמוי לצעירים זוגות ומשפחות