מלונות בקופנגן
מה חשוב לדעת על מלונות בקופנגן

בואו לבחור מלונות בקופנגן ולהנות משקיפות מלאה, איכות, ירידה לפרטים הקטנים ולקבל תמורה מלאה לכספכם, כמובן שאנו מתחייבים למחירים הזולים ביותר למלונות בקופנגן.

האי קופנגן, שידוע יותר במסיבת הפולמון שלו, התברך גם בחופים שקטים ועוצרי נשימה, בשילוב של נופים טרופיים ירוקים. לאורך החופים נבנו בשנים האחרונות מלונות רבים הנותנים מענה לתיירים הפוקדים את האי מדי שנה ולא רק בשביל מסיבת הפולמון. האי קופנגן ממוקם בזמן של 45 דקות מעבורת מקוסמוי, השילוב בין 2 האיים יכול להיות מעולה, הפשטות וההתפתחות האיטית של קופנגן בשילוב ריזורט מעולה על הים, הם מה שהופכים את קופנגן לקסום כל כך.

מלונות בקופנגן – למה כדאי

מי שרוצה להנות ממסיבת הפול מון שיחפש מלון באזור חוף הדרין. אם אתם בעניין של חופשה רגועה יותר, מומלץ לחפש מלונות בקופנגן בחופים אחרים, כגון: חוף "טונג נאי פאן", חוף שקט עם כפר קטן ומלונות מעולים הפזורים על החוף, או חוף רצועת החוף של "באן טאי" ושורת המלונות הפזורים לאורכה. 

בכל אזור כזה, תמצאו מרכזים קטנים הנותנים מענה בסיסי לתיירים. המתכון לחופשה מוצלחת בקופנגן, הוא שילוב של בחירה נכונה של מלונות בקופנגן ורוגע ושקט נפשי על החוף.

להלן המלונות המומלצים בקופנגן שעברו בדיקה יסודית של הצוות שלנו בתאילנד, מה שנשאר לכם הוא להתרשם ולסמן את המלונות שמצאו חן בעיניכם. לאחר מכן נציג מטעמנו יצור קשר וידאג כי המלון שבחרתם יעמוד בול בציפיות שלכם. כמובן שכל המלונות בקופנגן דרכינו הם בהתחייבות למחירים הזולים ביותר.

מלונות בקופנגן
מבחר מלונות מומלצים בקופנגן

The Cabin Beach Resort

The Coast Resort, Koh Phangan

Mae Haad Bay Resort