מלונות בנגקוק
מה חשוב לדעת

אנו מציעים מבחר רב של מלונות בבנגקוק, בכל הרמות ובכל המחירים. בחרנו בשבילכם את המלונות המובחרים בעיר בנגקוק, במיקומים הכי נוחים וכמובן בהתחייבות למחירים הכי זולים.

היכן להתמקם בבנגקוק 

העיר בנגקוק הינה מטרופולין ענקי, ישנם מספר אזורים מומלצים, תוכלו לבחור מלון באזור סיאם המרכזי ושוקק הקניונים, לבחור במלון לאורך רחוב סוקומוויט המרכזי, ללון בקרבת רחוב הקוואסן בבנגקוק או להנות לסגור מלון באזור נהר הצ'או פראיה ולהנות מנוף מהפנט. אלו הם האזורים המומלצים ללינה בעיר בנגקוק. כל המיקומים המרכזיים בעיר מאוד מתויירים, בכל אזור לא תרגישו לרגע שמשהו חסר לכם ובכל אזור תחוו את הקסם שלו. אגב תמיד אפשר לקפוץ על טוק טוק או הרכבת עילית ולחקור אזור אחר.

פרמטרים לבחירת מלונות בבנגקוק

רכבת עילית – קודם כל מומלץ תמיד לשהות בקרבת הרכבת עילית, העיר בנגקוק צפופה מאוד לכן הרכבת נותנת פתרון נוח וזול. 

מה תרצו לחוות – תחשבו מה חשוב לכם לחוות בעיר, אם זה חיי לילה? אז רחוב סוקומוויט הוא המקום שלכם. אם זה קניות? אז כנראה שהמלון שלכם יהיה באזור סיאם. אם אתם בקטע של מקדשים ולחוות את הקסם העתיק של העיר בנגקוק אז מומלץ לקחת מלון באזור הקוואסן או הנהר. 

תקציב – בעיר בנגקוק פזורים מלונות בכל העיר ובכל התקציבים, לכן בכל אזור בבנגקוק שתבחרו להתמקם, תמיד תמצאו משהו שעומד בול בתקציב שלכם.

בחרנו במיוחד בשבילכם את המלונות המובילים בעיר שנותנים תמורה מלאה לכספכם. בין אם אתם משפחה עם ילדים, זוג בירח דבש או צעירים עם המון אנרגיות ברשימה הבאה תוכלו למצוא את המלונות הכי מומלצים בבנגקוק התחייבות למחירים הזולים ביותר!

מלונות בנגקוק
מבחר מלונות ממלצים בנגקוק
מלונות בבנגקוק
מבחר מלונות מומלצים בבנקוק לצעירים זוגות ומשפחות

Le Bua At State tower Bangkok

Grande Centre Point Ploenchit