חייגו

ביטוח נסיעות לתאילנד

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים הכי חשובים שתצטרכו לעשות לפני הטיסה שלכם לתאילנד. במיוחד עכשיו בימי קורונה, כאשר אחד התנאים לכניסת תיירים לתאילנד הוא ביטוח נסיעות מכסה קורונה.

התנאי של ממשלת תאילנד הוא ביטוח נסיעות שיכסה טיפול בקורונה עד 20,000 דולר (פספורט קארד עומדים בתנאי זה) וכמובן שמשך הביטוח יכסה את כל זמן השהות שלכם בתאילנד.

בלי קשר לקורונה, תמיד טוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל.
צרו איתנו קשר מיד ואנחנו נדאג שסוכן ביטוח המתמחה בנסיעות לחו"ל מטעמינו יצור אתכם קשר וידאג להתאים לכם את החבילה הכי מתאימה. בנסיעות לחו"ל מומלץ להשתמש בסוכן ביטוח בעל השפעה שיהיה לצידכם וידע להתערב ולעזור מול חברת הביטוח בעת הצורך! בנוסף בלינק הבא תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת פספורט קארד באופן עצמאי.

ביטוח נסיעות לתאילנד 2

כמה דגשים לרכישת ביטוח נסיעות לתאילנד:

ספורט אתגרי – חשוב שתוסיפו לביטוח סעיף של ספורט אתגרי, הרי שכל פעילות של שייט, אומגות, רכיבה על אופניים, אופנוע ים, טיול ג'יפים, רכיבה על פילים או כל סוגי האטרקציות בתאילנד נחשבים לספורט אתגרי.

כרטיס פספורט קארד – במידה ויש לכם כבר כרטיס פספורטקארד מנסיעות קודמות, שימרו עליו והשתמשו בו לנסיעה הבאה שלכם לתאילנד, במידה ולא ניתן לאסוף את הכרטיס בשער D בטרמינל 3.

ואטספ ישיר – שימרו את את הואטספ הישיר של פספורט קארד – 506708544 972+ במקרה של צורך בהפעלת הביטוח צרו איתם קשר מיידית בואטספ.

שימו לב, כל השירות ניתן ישירות דרך חברת פספורט קארד, לכן יש לקרוא את כל התנאים לפני שעושים ביטוח טיולים דרכם. ביטוח הטיולים מומלץ משימוש אישי בלבד של כותב התוכן. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא באחריותכם בלבד.


צוות תאי-טורס

צוות תאי-טורס

צוות תאי-טורס מורכב מיועצים בכירים מתחום הנופש והתיירות,עובדים ימים כלילות שתהיה לכם חופשה חלומית!

למענה מהיר בווטסאפ

נהנתם? שתפו עם אחרים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאר תגובה

נהנתם? שתפו עם אחרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

ערוץ היוטיוב

לפרטים והזמנות צור קשר

*עד 30% חיסכון
בהזמנת חופשה לתאילנד