חייגו

ביטוח נסיעות לתאילנד

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים הכי חשובים שתצטרכו לעשות לפני הטיסה שלכם לתאילנד. במיוחד עכשיו בימי קורונה, כאשר אחד התנאים לכניסת תיירים לתאילנד הוא ביטוח בריאות מכסה קורונה.

התנאי של ממשלת תאילנד הוא ביטוח נסיעות שיכסה טיפול בקורונה עד 100,000 דולר (פספורט קארד עומדים בתנאי זה) וכמובן שמשך הביטוח יכסה את כל זמן השהות שלכם בתאילנד.

בלי קשר לקורונה, תמיד טוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל. בלינק הבא תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת פספורט קארד.

כמה דגשים לרכישת ביטוח נסיעות לתאילנד:

ספורט אתגרי – חשוב שתוסיפו לביטוח סעיף של ספורט אתגרי, הרי שכל פעילות של שייט, אומגות, רכיבה על אופניים, אופנוע ים, טיול ג'יפים, רכיבה על פילים או כל סוגי האטרקציות בתאילנד נחשבים לספורט אתגרי.

כרטיס פספורט קארד – במידה ויש לכם כבר כרטיס פספורטקארד מנסיעות קודמות, שימרו עליו והשתמשו בו לנסיעה הבאה שלכם לתאילנד, במידה ולא ניתן לאסוף את הכרטיס בשער D בטרמינל 3.

ואטספ ישיר – שימרו את את הואטספ הישיר של פספורט קארד – 50-670-8544 972+ במקרה של צורך בהפעלת הביטוח צרו איתם קשר מיידית בואטספ.

שימו לב, כל השירות ניתן ישירות דרך חברת פספורט קארד, לכן יש לקרוא את כל התנאים לפני שעושים ביטוח בריאות דרכם. לתאי טורס אין שום קשר לביטוח הבריאות והוא מומלץ משימוש אישי בלבד של כותב התוכן. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הוא באחריותכם בלבד.


נהנתם? שתפו עם אחרים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאר תגובה

נהנתם? שתפו עם אחרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאמרים אחרונים

תאילנד

דילים לתאילנד

תאילנד נחשבת לאחד היעדים הפופולריים ביותר בקרב המטיילים הישראלים. אחת הסיבות העיקריות שהופכת את תאילנד

קרא עוד »

עקבו אחרינו

ערוץ היוטיוב

לפרטים והזמנות צור קשר

*עד 30% חיסכון
בהזמנת חופשה לתאילנד