חייגו

ארמון המלך בנגקוק

האתר המפורסם ארמון המלך בבנגקוק (Grand Palace) הוא אחת האטרקציות הפופולריות בבירת תאילנד. הארמון שוכן באזור העתיק של העיר בנגקוק, באזור "סנאם לואנג" בסמוך לנהר הצ'או פראיה.

ארמון המלך בבנגקוק נבנה בשנת 1782 כדי לשמש כמעונו הרשמי של המלך "ראמה" הראשון. בשנת 1925 עבר בית המלוכה לארמון "צ'יטרלדה" הסמוך. מאז משמש ארמון המלך לטקסים רשמיים של בית המלוכה, וכמובן כאטרקציית תיירותית מובילה בעיר בנגקוק.

ארמון המלך בנגקוק הוא קומפלקס גדול בעל כ 100 מבנים וחומה לבנה המקיפה את הארמון שאורכה כ 1,900 מטרים. הארמון נבנה לאחר שהארמון הקודם של ממלכת איותאיה נחרב במלחמה נגד הבורמזים. הארמון תוכנן ונבנה לפי התוכנית המקורית שבאמצעותה נבנה הארמון הקודם באיותאיה. רבים מהחומרים לבניית הארמון הובאו מן העיר הכבושה איותאיה, בשייט על נהר הצ'או פראיה.

ארמון המלך בנגקוק – חשוב לדעת

  • אין צורך להזמין מקום מראש.
  • ההגעה למתחם הארמון היא עצמאית.
  • הארמון פתוח כל יום (מלבד ימים שהם מתקיימים טקסים רשמיים) בין השעות 8:30 עד 16:00.
  • כרטיס כניסה ניתן לקנות בקופות הארמון בעלות של 500 באט, עד השעה 15:00.
  • בארמון המלך בבנגקוק יש קוד לבוש – חולצות עם שרוול קצר ארוך (לא גופיות או חשוף מדי), כמו כן מכנסיים או חצאית שעוברים את קו הברך.


שימו לב: בסביבת ארמון המלך בבנגקוק מסתובבים נהגי טוק טוק שיעצרו אתכם ויגידו לכם שארמון המלך סגור, ויציעו לכם לנסוע לאטרקציה אחרת במקום. תתעלמו מהם באלגנטיות, ותגיעו עד הקופות ובדקו בעצמכם. בדרך כלל מדובר על "עקיצה תיירותית ידועה".

לסיכום, ארמון המלך בבנגקוק הוא אתר פופולרי המומלץ לביקור, והוא יתן לכם טעימה על איך התנהלו חיי המלוכה בתאילנד לפני 200 שנים. ביקור של שעה – שעתיים במתחם בהחלט יספיקו כדי להתרשם.

נהנתם? שתפו עם אחרים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאר תגובה

נהנתם? שתפו עם אחרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

ערוץ היוטיוב

לפרטים והזמנות צור קשר

*עד 30% חיסכון
בהזמנת חופשה לתאילנד