פול מון בקופנגן

מסיבת פולמון בקופנגן

 

מתכננים חופשה בקופנגן במסיבת הפולמון ? לכל הפרטים – צרו קשר בקליק אחד בואטספ!

מסיבת הפול מון בקופנגן, המסיבה המפורסמת שנערכת אחד לחודש בעת ירח מלא בחוף הדרין המפורסם בקופנגן. קצת היסטוריה, אי שם בשנת 1985 כ30 תרמילאים צעירים שטיילו בקופנגן, החליטו להרים מסיבה קטנה בעת ירח מלא, הם בחרו בלוקיישן של חוף הדרין בקופנגן. במשך הזמן המסיבה עברה מפה לאוזן ומ30 בליינים בשנת 1985 כיום בכל חודש מתאספים לחגוג את מסיבת הפול מון בקופנגן כ20,000 בליינים!!!

מסיבת הפול מון 

מסיבת הפול מון, מסיבת ירח מלא מתרגום חופשי נערכת אחת לחודש בחוף הדרין בקופנגן. בתקופת הפולמון צעירים מרחבי העולם מתחילים לזרום לאי קופנגן בגלל המסיבה המפורסמת וממלאים את חופיה וסימטאות אזור חוף הדרין בו מתקיימת המסיבה. ליתר דיוק כ4 ימים לפני מועד המסיבה כולם מגיעים ויום יומיים אחריי כולם כבר ממשיכים הלאה והאי כמעט מתרוקן מבליינים.

לאורך כל הרצועת חוף של הדרין ישנם במות ענקיות של מוזיקה רועשת במיוחד וכל אחת מהם בסגנון מוזיקה שונה. בנוסף גם המון עמדות בקטים ואוכל אשר ממוקמים בכל פינה בחוף בזמן הפול מון. כמיטב מסורת ה פולמון בקופנגן, האי יתמלא באמני גוף אשר מספקים שירותי ציור על גופכם בצבעים זוהרים אשר זוהרים במיוחד במנורת "אולטרה סגול" אשר מפוזרת ברחבי הרחבות מוזיקה השונות בחוף. כל זה מתלווה כמובן באקססוריז ובגדים של הפול מון שממש יוצרים אווירת פסטיבל מטורפת במיוחד! כמובן גם מופעי אש בקיצור חגיגיה אמיתית!

המסיבה מתקיימת עד אור הבוקר ואם אינכם לנים במלון על החוף הראשי אז יגבו ממכם 100 באט בכניסה לרצועת חוף. מומלץ להשאיר ארנקים וטלפונים סלולריים בחדרכם. שימו לב כי כל בתי המלון באזור חוף הדרין דורשים מינימום 5 לילות במהלך הפולמון, מומלץ להגיע לאי כ3 לילות לפני המסיבה, ולעזוב לילה לאחר המסיבה.

תאריכי מסיבת פולמון בקופנגן

קרא עוד

איך להגיע למסיבת הפולמון

האי קופנגן ממוקם בצמוד לקוסמוי, לכן מומלץ לשלב אותה עם חופשה בקוסמוי. המעבר בין האיים מתבצע במעבורת של כ40 דקות. בנוסף, ישנו שירות של סירות ספיד בואט היוצאות ביום המסיבה מקוסמוי ואוספות אתכם בחזרה למחרת בבוקר. 

מלונות בפולמון בקופנגן

כמו שהדגשנו קודם, מלונות באזור חוף הדרין בקופנגן (החוף בוא מתקיימת המסיבה) דורשים מינימום של 5 לילות לינה בתקופת הפולמון. אם תרצו לקצר את השהות באי ל3 לילות תצטרכו להתרחק מעט מחוף הדרין ולבחור מלון באזור חוף באן טאי וצפונה. המלונות היוקרתיים באזור חוף טונג נאי פאן המרוחק כשעה נסיעה מחוף הדרין אינם דורשים מינימום לילות. 

מלון קוקוהאט קופנגן נחשב לפופולרי ביותר ללינה בתקופת הפולמון, כמו כן מלונות על חוף הדרין כגון: מלון סנרייז, טומי ריזורט ועוד יהיו אופציה מעולה לשהות של צעירים בתקופת הפולמון. שימו לב כי רוב המלונות באזור חוף הדרין דורשים גם תוספת תשלום על "קוקטייל פארטי" מיוחד שמתקיים במלונות בערב הפולמון. 

לסיכום

מסיבת ה פול מון בקופנגן היא חוויה בלתי נשכחת ומומלצת למטיילים בתאילנד בעיקר לצעירים בתאילנד, זהו פסטיבל אחד גדול עם אלפי תיירים מכל העולם שמתנתקים למספר ימים ופושט נהנים מהזרימה והיופי של חוף הדרין והסביבה.

קרא עוד