תאי טורס תאילנד לוגו

חייגו

מלונות בקאו לאק תאילנד

קאו לאק, הממוקמת על חוף אנדמן של תאילנד, היא יעד פופולרי למטיילים המחפשים חופשת חוף יוקרתית. האזור הוא ביתם של מספר מלונות נופש מפוארים המציעים שירותים ברמה הגבוהה ביותר ושירות שאין שני לו.

אחד ממלונות הנופש היוקרתיים בעלי הדירוג הגבוה ביותר בקאו לאק הוא JW Marriott Khao Lak Resort & Spa. נכס יפהפה זה מתגאה בנופים מדהימים של ים אנדמן והוא מוקף בגנים טרופיים שופעים. אתר הנופש מציע מגוון מקומות אירוח מפוארים, לרבות חדרי אירוח, סוויטות ווילות. כל חדר מרווח ומעוצב באלגנטיות, עם מתקנים מודרניים כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, מיני בר ומרפסות פרטיות.

1. ל-JW Marriott יש גם מגוון רחב של מתקנים ופעילויות כדי לבדר את האורחים. אתר הנופש כולל בריכות רבות, מרכז כושר וספא בשירות מלא בו האורחים יכולים להתפנק עם מגוון טיפולים וטיפולים. יש גם אפשרויות רבות לסעודה, לרבות מאכלים בינלאומיים והתמחויות תאילנדיות מקומיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות כגון גולף, טניס וספורט מים.

2. מלון נופש מפואר נוסף בקאו לאק הוא Anantara Khao Lak Resort & Spa. נכס יפהפה זה ממוקם על רצועה מבודדת של חוף חולי ומציע מגוון של חדרי אירוח מפוארים, לרבות וילות וסוויטות על חוף הים. חדרי האירוח של אתר הנופש מרווחים ומעוצבים בצורה מסוגננת, עם מתקנים מודרניים כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, מרפסות פרטיות ומיני בר.

אתר הנופש והספא Anantara Khao Lak כולל גם מגוון של מתקנים ופעילויות כדי לבדר את האורחים. אתר הנופש כולל בריכות רבות, מרכז כושר וספא בשירות מלא בו האורחים יכולים להתפנק עם מגוון טיפולים וטיפולים. יש גם אפשרויות רבות לסעודה, לרבות מאכלים בינלאומיים והתמחויות תאילנדיות מקומיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות כגון גולף, טניס וספורט מים.

קרא עוד: מלונות בקאו לאק – מלונות שחייבים לנפוש

 

3.The Sarojin Khao Lak הוא מלון נופש מפואר נוסף הממוקם בקאו לאק. נכס מדהים זה שוכן באזור מבודד מוקף בגנים טרופיים שופעים ומציע מגוון של חדרי אירוח מפוארים, כולל חדרי אירוח, סוויטות ווילות. חדרי האירוח של אתר הנופש מרווחים ומעוצבים בצורה מסוגננת, עם מתקנים מודרניים כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, מרפסות פרטיות ומיני בר.

ל-Sarojin Khao Lak יש גם מגוון של מתקנים ופעילויות כדי לבדר את האורחים. אתר הנופש כולל בריכות רבות, מרכז כושר וספא בשירות מלא בו האורחים יכולים להתפנק עם מגוון טיפולים וטיפולים. יש גם אפשרויות רבות לסעודה, לרבות מאכלים בינלאומיים והתמחויות תאילנדיות מקומיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות כגון גולף, טניס וספורט מים.

4.Amanpuri Khao Lak הוא מלון נופש מפואר נוסף הממוקם בקאו לאק. נכס מדהים זה ממוקם על רצועה מבודדת של חוף חולי ומציע מגוון של חדרי אירוח מפוארים, כולל חדרי אירוח, סוויטות ווילות. חדרי האירוח של אתר הנופש מרווחים ומעוצבים בצורה מסוגננת, עם מתקנים מודרניים כגון טלוויזיות בעלות מסך שטוח, מרפסות פרטיות ומיני בר.

5.ל-Amanpuri Khao Lak יש גם מגוון של מתקנים ופעילויות כדי לבדר את האורחים. אתר הנופש כולל בריכות רבות, מרכז כושר וספא בשירות מלא בו האורחים יכולים להתפנק עם מגוון טיפולים וטיפולים. יש גם אפשרויות רבות לסעודה, לרבות מאכלים בינלאומיים והתמחויות תאילנדיות מקומיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות כגון גולף, טניס וספורט מים.

6.Aleenta Khao Lak Resort & Spa הוא מלון נופש מפואר נוסף הממוקם בקאו לאק. נכס יפהפה זה ממוקם על רצועה מבודדת של חוף חולי ומציע מגוון מקומות אירוח מפוארים.

קרא עוד: מלונות בקאו לאק – מלונות היוקרה הקטנים הטובים ביותר

 

 

לפרטים נוספים לחץ:

The Haven Khao Lak

The Sands Khao Lak

JW Marriott Khao Lak Resort & Spa

SENTIDO Graceland Khao Lak

Moracea by Khao Lak

X10 Khaolak Resort

La Flora Resort & Spa Khao Lak

Le Méridien Khao Lak Resort & Spa

Robinson Club Khao Lak

The Waters Khao Lak

Manathai Khao Lak

Sensimar Khaolak

X10 Khaolak Resort

The Leaf Oceanside

The Leaf on The Sands

Khaolak Forest Resort

Centara Seaview Resort Khao Lak

×

שיחת ווטסאפ